Nie czekaj!

Zadbaj o siebie już dzisiaj

Siłownia

Jesteśmy tu dla Ciebie…
naszą pasją jest sport dlatego rozumiemy Twoje potrzeby i oczekiwania. Wyposażyliśmy siłownię w sprzęt najlepszej klasy, dzięki któremu zadbasz o wszystkie mięśnie Twojego ciała, będziesz miał możliwość dostosować obciążenie do własnych możliwości i utrzymania stabilność sylwetki.
Wierzymy, że w każdym drzemią spore pokłady ambicji i z czasem Twoim pragnieniem będzie zwiększanie limitów swojej wytrzymałości, dlatego też zapewniamy Ci opiekę trenerską, która jeszcze bardziej zmotywuje Cię do przekraczania swoich granic, osiąganiu tego co sobie zamierzyłeś oraz udzieli Ci fachowej porady treningowej. 
Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom stworzyliśmy siłownię, która zapewni Ci komfort treningu i miłą atmosferę. Siłownia wyposażona jest w klimatyzację, która zapewni Ci ochłodę w gorące dni, ergonomiczne maszyny firmy Kelton, które charakteryzują się stabilnością, funkcjonalnością oraz zadbają o prawidłowe ułożenie Twojego ciała dzięki specjalnie wyprofilowanym tapicerkom. 
Osoby bardziej doświadczone odnajdą się też w strefie wolnych ciężarów gdzie będą mogły rozbudowywać i wzmacniać swoje ciało za pomocą hantli, sztang i talerzy o różnej wadzę, dostosowanej do swoich możliwości. Przed rozpoczęciem treningu, czy wykonaniu osobnego treningu nie siłowego  będziesz miał możliwość rozgrzać się w strefie cardio gdzie znajdziesz bieżnie, rowerki, steppery czy orbitreki.
Udanego treningu!