Grafik

Zapraszamy na szereg zajęć organizowanych w naszej placówce.

Bądź FIT!

Zapraszamy na zajęcia, które pozytywnie wpłyną na Twoją kondycję i nastrój. Dzięki profesjonalnym treningom i panującej u nas wyjątkowej atmosferze odstresujesz się oraz nabierzesz sił do podejmowania Twoich życiowych wyzwań.

Nasze zajęcia

SkyActiv Siłownia & Fitness wychodzi na przeciw Waszym oczekiwaniom. W Naszej bogatej ofercie znajdziecie Państwo doskonałe rozwiązania zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Siłownia

Jesteśmy tu dla Ciebie…naszą pasją jest sport dlatego rozumiemy Twoje potrzeby i oczekiwania. Wyposażyliśmy siłownię w sprzęt najlepszej klasy, dzięki któremu zadbasz o wszystkie mięśnie Twojego ciała, będziesz miał możliwość dostosować obciążenie do własnych możliwości i utrzymania stabilność sylwetki.Wierzymy, że w każdym drzemią spore pokłady ambicji i z czasem Twoim pragnieniem będzie zwiększanie limitów swojej wytrzymałości, dlatego też zapewniamy Ci opiekę trenerską, która jeszcze bardziej zmotywuje Cię do przekraczania swoich granic, osiąganiu tego co sobie zamierzyłeś oraz udzieli Ci fachowej porady treningowej. Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom stworzyliśmy siłownię, która zapewni Ci komfort treningu i miłą atmosferę. Siłownia wyposażona jest w klimatyzację, która zapewni Ci ochłodę w gorące dni, ergonomiczne maszyny firmy Kelton, które charakteryzują się stabilnością, funkcjonalnością oraz zadbają o prawidłowe ułożenie Twojego ciała dzięki specjalnie wyprofilowanym tapicerkom. Osoby bardziej doświadczone odnajdą się też w strefie wolnych ciężarów gdzie będą mogły rozbudowywać i wzmacniać swoje ciało za pomocą hantli, sztang i talerzy o różnej wadzę, dostosowanej do swoich możliwości. Przed rozpoczęciem treningu, czy wykonaniu osobnego treningu nie siłowego  będziesz miał możliwość rozgrzać się w strefie cardio gdzie znajdziesz bieżnie, rowerki, steppery czy orbitreki.Udanego treningu! ...

Szczegóły...

Fitness

Wierzymy w to, że wszyscy jesteśmy wyjątkowi i oryginalni. Każdy z nas posiada swoje upodobania, gusta i oczekiwania. Dlatego też kierując się chęcią zaspokojenia potrzeb każdej z Was nasz grafik zajęć fitness został ułożony bardzo różnorodnie. Znajdziesz u nas zajęcia prowadzone z piłkami gimnastycznymi czy piłkami bosu, TRX, zumba, pole dance, pilates, zajęcia crossfitowe z elementami kick boxingu oraz wiele wiele innych. Nie ważne czy Twoja kondycja fizyczna jest niska czy wręcz bardzo wysoka, gwarantujemy, że znajdziesz coś dla siebie. Zapewniamy Ci opiekę i pomoc najlepszych instruktorów, których fachowa wiedza oraz pozytywne nastawienie sprawi, że nie będziesz chciała przestać! Sale fitness wyposażone zostały w klimatyzację oraz różnego rodzaju sprzęt więc gwarantujemy Ci komfort oraz wygodę podczas ćwiczeń. W trakcie zajęć oraz po nich zawsze możesz porozmawiać z instruktorem, który jest do Twojej dyspozycji ...

Szczegóły...

Poznaj nas!

Wykwalifikowany personel to klucz do sukcesu!

Uśmiechnięci, radośni, pełni energii i zawsze chętni do udzielenia pomocy.
Poznaj naszych trenerów.

Katarzyna Strojek

Trener

Moja przygoda ze sportem zaczęła się od morderczego treningu kick boxingu, chciałam tylko sprawdzić czy da się tak jak w "Rocky". Da się! Z czasem rozszerzyłam treningi kick boxingu o siłownię, crossfit i zajęcia fitness. W celu dalszego pogłębiania wiedzy zdobyłam uprawnienia instruktora sportu o specjalności kulturystyka. Pomyślałam, dlaczego nie dzielić się tą wiedzą z innymi ludźmi i nie zarażać ich miłością do sportu? Dziś dalej sporty walki są moją największą miłością, nie mniejszą jest trening crossfitowy i siłowy. Uwielbiam poza tym wspinaczkę górską, podróże, a od czasu do czasu hartuję się na wojskowym poligonie. W relacjach z ludźmi cenię sobie bardzo szczerość oraz determinację, bo to właśnie ona pozwala nam przeskoczyć przeszkody i wziąć to czego chcemy.

Pola Prajsner-Adamczyk

Trener

POLA mówi WAM Dzień dooobrrry barrrdzo. Jako Magister Fizjoterapii, Instruktor fitness, Medical Personal Trainer, Doradca żywieniowy, Mama 3.5 rocznej Rozalii ZDROWO zapraszam Was na TRENINGI – dla Twojego ciała i duszy - MUST HAVE tej wiosny. Ze sportem związana jestem od …..dziecka dodatkowo przewlekle cierpię na „głód” ruchu i wiedzy – stąd poza studiami liczne szkolenia. Czynnie fitnessem zajmuje się od 7 lat, jestem zwolenniczką treningów RÓŻNORODNYCH, ogólnorozwojowych oraz MENTALNYCH- pamiętaj wszystko zaczyna się od głowy np. TWÓJ SUKCES! Serdecznie zapraszam do fabryki endorfin gdzie z ogromną pasją i troską dbam o aktywność każdego Klienta – nieustannie motywując do działania. W czasie treningów kieruję się złotymi myślami: „ nie ma treningu bez streczingu” , „ w zdrowym ciele zdrowy duch” „ po pierwsze nie szkodzić”, „kto nie idzie do przodu ten się cofa”. Staram się o aktywność fizyczną każdej Osoby, a w szczególności zabieganych Matek, Pracoholików, Klientów Bólowych, Zestresowanych, Przewlekle zmęczonych i znudzonych, "tabletową" Młodzież oraz Bogiń - Kobiet w ciąży, a także świeżo upieczonych Mam. Możecie trenować pod moim okiem wszędzie: indywidualnie 1:1 2:1 na siłowni, w domu, podczas zajęć grupowych: MEDICALL BALL pon 19:30 „idealny na dobry początek” BOSU BALL śr 19:30 „kondycja i silne nogi” ZDROWY KRĘGOSŁUP (trening powięziowy) czw 20:00 „rozluźnianie napięć” POLa DANCE (pole sport, acro) pon – sob „nie możliwe staje się możliwe” KONIEC wymówek, rusz swoje piękne 4 litery i DO ZOBACZENIA!

Łukasz Sińczak

Trener